#1 2012-01-24 10:37:41

The Joker

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 34
Punktów :   

ODNOŚNIE FORUM

Pierwszą zasadą jest BRAK ZASAD. Nie chcę nikogo ograniczać. Bardzo jednak proszę o trzymanie ise tematu i o szacunek do innych. Idąc za hasłem przewodnim forum, jesteśmy tacy sami, więc traktujmy drugiego człowieka jak samego siebie. OK?

Pierwszą kategorią którą macie OBOWIĄZEK śledzić jest FORUM INFO. Tutaj będę pisał zmiany na temat forum i wszystkie swoje uwagi.
Druga kategoria jest dla was tylk ododatkiem - luźne komentarze na temat newsów z neta. Skoro internauci komentują nas dlaczego my nie możemy ich?;]

Jak zauważyliście na forum wypisane są wytwórnie. W każdej z nich PIERWSZA OSOBA logująca się na forum robi temat do swojego zespołu. np: Ja jestem z B2ST więc tworzę temat 'B2ST' w CUBE Ent. W tym temacie reszta osób z zespołu w tym i ja będziemy mogli coś o sobie napisać, na temat zespołu, nas samych.. co tylko chcemy. jasne? Jasne.

W kategorii ALBUMS tworzymy tematy na temat starych, nowych i przyszłych albumów naszych zespołów. By każdy mógł je skomentować po przesłuchaniu i wyrazić swoje zdanie. Kategoria MV opiera się na tej samej zasadzie.

LYRICS : jak sama nazwa wskazuje różne teksty: te wydane i te pisane do szuflady. Zamieszczajmy, komentujmy, wyjaśniajmy innym znaczenie.

I wreszcie ostatnia kategoria 'from SUNBAE' : tutaj możecie pytać o showbiznes, życie prywatne... o wszystko. Jak mówi stare, ale pewnie nie chińskie przysłowie: starsi są mądrzejsi ;]

Życzę Dobrej zabawy!

The Joker


http://i44.tinypic.com/nn1sb8.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziolo-thc.pun.pl www.forms.pun.pl www.tibia-forum.pun.pl www.zksizolator.pun.pl www.pilkarze.pun.pl